O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę rozwijać własny warsztat – przez co jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, zaś co więcej krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę miłych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Rzecz jasna wszyscy mamy inny punkt postrzegania i różne zapatrywania, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem paru słów od siebie, również jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego rodzaju komentarzom jestem w stanie się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na początek kilk tekstów – a kiedy się spodobają, zachęcam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem spory, więc wierzę, że każdy będzie mógł wypatrzyć tu coś dla siebie!