Kolejny sukces w konkursie foto!

Kolejny sukces w konkursie foto!

Hej!

Przede wszystkim witam Was na mojej odświeżonej, a właściwie to całkowicie odnowionej stronie. Zmienił się również blog. Tak naprawdę to zaczynam tutaj blogowanie od nowa, gdyż – szczerze mówiąc – nie chciało mi się bawić w przenoszenie postów z poprzedniego bloga. Czasami człowiek po prostu potrzebuje takiej odmiany – coś jak zakup nowego ciucha ;-)

Zatem chwilowo jest tutaj pusto, ale powoli rozkręcimy tę machinę! Piszę „my”, bo wierzę, że pomożecie mi w tym, ochoczo komentując posty w nowym, bardzo popularnym systemie komentarzy Disqus.

Co będzie na blogu? Hmm, cóż może być na blogu fotografa? Zwłaszcza ślubnego… Tak, będą zdjęcia ślubne. Jednakże w założeniu chcę, aby mój blog różnił się od tysiąca innych, których pełno można znaleźć w internetowym światku.

Zatem, aby dłużej już nie przedłużać – zaczynajmy! A zacznę od tego, że się pochwalę, a co! :-) Dla mnie to wielka satysfakcja, gdyż kolejne moje – już trzecie – zdjęcie zostało wyróżnione w międzynarodowym konkursie fotografów ślubnych – Fearless Photographers. Poziom zwycięskich fotografii jest naprawdę wysoki, dlatego też i satysfakcja większa! Zresztą sami sobie zobaczcie:

Wyróżnione zdjęcia ślubne w 21 edycji Fearless Photographers Awards

Podaj dalej... Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  • Karolina

    Gratuluję i życzę dalszych sukcesow! :)