PYTANIA I ODPOWIEDZI


JAKI JEST KOSZT WYNAJĘCIA CIEBIE JAKO FOTOGRAFA?
Wszystko zależy od rodzaju i czasu trwania sesji. W fotografii ślubnej ceny za pełny reportaż zaczynają się od 3500 zł. Skontaktuj się się ze mną, jeśli chcesz poznać cenę indywidualnych sesji fotograficznych, bądź zapoznaj się z cennkiem fotografii ślubnej.


FOTOGRAFUJESZ TYLKO ŚLUBY?
Przeważnie. Jestem fotografem ślubnym, ale bardzo chętnie podejmuję się innych zleceń. Generalnie lubię pracować z ludźmi i zatrzymywać dla nich w kadrach ważne i wyjątkowe chwile. Potrzebujesz innych zdjęć? Śmiało zapytaj mnie o to! :-)


JAKI JEST OBSZAR TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI?
Nie ma! Nie ma miejsca, w które bym nie pojechał dla dobrych zdjęć! :-) Mieszkam w południowej Polsce (woj. śląskie), ale pracuję wszędzie – w kraju i za granicą. Miałem już przyjemność fotografować m.in. w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Częstochowa, Wrocław, Olsztyn, Gdynia…


ILE ZDJĘĆ DOSTANIEMY?
Z pełnego reportażu ślubnego oddaję przeważnie ok. 500 zdjęć. Uważam, że jest to optymalna ilość, by zachować wszystkie najpiękniejsze momenty tego Dnia, a jednocześnie by nie zabić nudą :-)


JAK WYGLĄDA OBRÓBKA FOTOGRAFII?
Wszystkie zdjęcia, które oddaję poddane są edycji graficznej (korekta ekspozycji, światła, balansu bieli, tonacji kolorystycznej etc.). Czasami potrzebny jest delikatny retusz, ale spokojnie – nie przeprowadzam „operacji plastycznych” ;-) Zresztą, widzieliście już moje zdjęcia? To możecie jeszcze zobaczyć kilka przykładów „przed i po”.


JAKI ALBUM DOSTANIEMY?
Trwały! Zapamiętajcie, że album ślubny czy jakikolwiek inny ma być pamiątką na całe życie. Nigdy nie polecam tanich i tandetnych albumów, które mogą rozlecieć się po kilku latach. Więcej zobaczycie i przeczytacie w dziale ALBUMY.


DOSTANIEMY ZDJĘCIA NA PŁYCIE DVD?
Nie. Płyta DVD nie jest dobrym materiałem do archiwizacji zdjęć na długie lata. Zdjęcia dostaniecie online w formie Galerii PASS. Ponadto jest możliwość zamówienia Pamięci Flash USB (pendrive).


CO W TWOJEJ PRACY JEST NAJWAŻNIEJSZE?
Estetyka, jakość, kreatywność i radość… Radość klienta, kiedy odbiera gotowy album ze zdjęciami sprawia mi największą satysfakcję :-)


OK, DECYDUJEMY SIĘ NA CIEBIE, ŁUKASZ! CO DALEJ?
Skontaktujcie się ze mną, podając datę Waszego ślubu (bądź innej uroczystości). Wówczas otrzymacie pełną ofertę wraz z cennikiem. Kolejnym krokiem jest spotkanie lub rozmowa via Skype, gdzie ustalimy wszelkie szczegóły. Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu 30% zadatku.


ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ ZOBACZ ZDJĘCIA SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ